Vyučuj s námi - Jazyková škola - Face2Face

Vyučuj s námi

Hledáme zapálené lektory jazyků

Staňte se součástí lektorského týmu známé jazykové školy. Jsme jazyková škola, která se o své lektory zajímá, dbá o jejich rozvoj a chce s nimi být v kontaktu!

poslat cv

příležitost

4 důvody proč spolupracovat s Face2Face

Vytvořeno učiteli pro učitele

Jazykové služby jsou profesním oborem s vysokými standardy kvality. Skutečně nám záleží na úspěchu našich studentů, protože jsme učitelé tělem i duší.
Využij příležitost inspirovat a pomoci lidem v jejich rozvoji tak, aby se jim dařilo rozvíjet jejich vlastní aktivity.

Podpora a spolehlivost

Jelikož jsme dynamická a rychle rostoucí společnost, je nezbytné mít skvělý support team. Náš back office je tady pro tebe, připraven ti maximálně zpříjemnit a zjednodušit práci a poskytnout ti vše potřebné před, během a po každé vyučované lekci. A co je nejdůležitější, budeš vždy placen včas a v plné výši!

Interaktivita

Naše společnost disponuje moderním technickým zázemím. Vyučujeme v multimediálně vybavených učebnách s interaktivními tabulemi a neustále pracujeme na zlepšování našich služeb.

Nejen práce, ale i kariéra

Neustále rosteme a rozšiřujeme náš team. V závislosti na tvém úsilí můžeš získat příležitost k postupu v rámci společnosti. Máme “program”, díky kterému může výuka ve Face2Face odstartovat progresivní kariéru.

Reference/Doporučení

reference

Zuzana D.

Ve Face2Face od září 2012

Jestli jste dosud nenarazili na fajn místo, se slušným, spolehlivým a profesionálním vedením, tak se vám u nás bude líbit.

reference

Markéta T.

Ve Face2Face od září 2016

Pro jazykovou školu Face2Face pracuji od roku 2016 a s naší spoluprací jsem spokojená. Komunikace s vedením i sekretariátem je rychlá a efektivní, a na včasné dodání výplaty se mohu spolehnout. Díky F2F jsem se také posunula ve své kvalifikaci - v minulém roce mě podpořili ve složení zkoušky CAE. Oceňuji možnost pracovat s interaktivní tabulí, která umožňuje vytvořit zábavné a kreativní lekce pro dospělé i dětské studenty.

reference

Kateřina N.

Ve Face2Face od září 2015

Pro jazykovou školu Face2Face jsem pracovala 2 roky a byla to výjimečná zkušenost. Díky přátelskému kolektivu zde vládne příjemná atmosféra. Zaměstnavatelé jsou profesionální, ale také flexibilní a vůči svým zaměstnancům féroví a v případě nutnosti se snaží dojít ke kompromisům k oboustranné spokojenosti. Práce je velmi rozmanitá, každá skupinka studentů je jiná a stereotyp nehrozí. Firma se neustále pouští do nových projektů, kterých se můžete stát součástí i vy. Velká pomoc je spousta materiálů a technologií, které máte pro výuku k dispozici.

reference

Marie F.

Ve Face2Face od září 2016

Ve Face2Face učím druhým rokem. Spolupráci jak s vedením, tak s ostatními lektory si velmi chválím. Cením si pokrokového a dynamického vnímání výuky, kdy se snaží vytěžit maximum z technického vybavení učeben. Lektorům tak odpadá práce s vyhledáváním poslechových cvičení, může studentům nabídnout videa či animované programy a udělat tak lekce atraktivnějšími.

Nabízíme

Forma spolupráce

IČO, DPP, DPČ

Doba trvání

10 měsíců
(1. září - 30. červen)

Nástup

ihned

Lokace

Ostrava, Frýdek-Místek,
Frýdlant nad Ostravicí