Akce pro děti - Jazyková škola - Face2Face

Akce pro děti

Jsme volnočasové centrum, které již několik let pořádá volnočasové akce pro děti a mládež, které jsou zaměřeny na kvalitní trávení volného času dětí. Kromě zábavy a legrace si u nás děti užijí také angličtinu v netradičním podání, rozšíří si pasivní slovní zásobu, vyzkoušejí si, jaké to je komunikovat s rodilým mluvčím, dozví se spoustu informací o anglicky mluvících zemích a rozšíří si tak svůj všeobecný přehled.

tábory

Adrenalinové tábory s angličtinou

Adrenalinový tábor je akce plná angličtiny, zábavy, dobrodružství a především nevšedních zážitků.

Více informací

Týdenní intenzivní kurz anglického jazyka

Tábor je zaměřen na konverzační výuku angličtiny zábavnou a rozmanitou formou pod vedením zkušených lektorů.

Golfový tábor s angličtinou

Letos poprvé jsme pro děti ve věku od 5 do 13 let připravili Golfový tábor s angličtinou vedený zkušenými lektory a golfovými profesionály z Prosper Golf Resortu Čeladná.

další akce

Halloween

Znáte Halloween? Americký svátek plný kostýmů a strašidel? Přijďte ho oslavit s námi! Dlabání dýní, výroba masek, spousta strašidelných her, stezka odvahy a mnoho dalšího. Dozvíte se spoustu zajímavostí o Halloweenu, strašidlech a tradicích – samozřejmě v angličtině.

Pekelný víkend

Přijďte si s námi trošku zazlobit a na dva dny se proměnit v malé čertíky. Čeká nás spousta zábavy, čertovských her a pekelná diskotéka. Zjistíme, jak to chodí v pekle, jak takoví čerti spí, co jí a jak tráví volný čas a když si to budeme moc přát, Mikuláš možná udělá výjimku a navštíví naše peklo.

Jarní příměstský tábor

Sháníte program pro své děti na období jarních prázdnin? Pak je náš příměstský tábor s angličtinou určený právě Vám! Pro děti je připraven bohatý program plný výletů, adrenalinových zážitků, kreativního tvoření, soutěží a zábavy. Vše je obohaceno angličtinou v netradičním pojetí. Své děti k nám před prací přivedete a po skončení si je zase vyzvednete. Pracujte o prázdninách bez výčitek svědomí a zařiďte svým dětem perfektní program.